A A A

Dvě tváře poezie

Anglická soutěž v recitaci ukázala všem žákům, rodičům a učitelům, kteří se 28. května 2018 přišli podívat na školní kolo, že poezie může být hravá, zábavná, poučná, a dokonce s ní lze strávit i příjemné odpoledne. Fotogalerie zde

V uvolněné atmosféře předvedlo téměř čtyřicet žáků z 2. - 7. tříd své znalosti angličtiny prostřednictvím básniček či písní. Ti menší zaujali spontánností a hravostí, ti starší skvělou pamětí a výslovností. Porota složená z vyučujících 1. i 2. stupně hodnotila nejen umělecký dojem, ale i výslovnost.

Vítězové převzali nejen gratulace, diplomy, ale také hezké ceny (knihy a anglické hry).

Všem učitelům a žákům děkuji za pomoc při organizaci, hojnou účast a přispění ke skvělé atmosféře.

Mgr. Kamila Rejzková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde