A A A

Zdravotní soutěž - krajské kolo

V pátek 1. června 2018 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Hlídek mladých zdravotníků ve Znojmě. Tým ve složení žáků osmých tříd předvedl skvělé znalosti v oblasti ošetřování a podání první pomoci, Fotogalerie zde

poznávání léčivých rostlin i znalosti z dopravních předpisů.

Akce se konala pod širým nebem v parku u stadionu a zúčastnili se jí vítězná družstva okresních kol z krajů Jihomoravského a Zlínského. Náš tým obsadil skvělé 4. místo a domů si odnesl nejen pěkné ceny, ale i další zkušenosti.

Všem zúčastněným gratuluji a paní Adamcové z Českého červeného kříže děkuji za organizaci dopravy a celkové zabezpečení.

Mgr. Jana Ondroušková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde