A A A

Škola v přírodě Milovy

Od 14. do 18. května 2018 třídy 3. A a 4. B vyrazily do krásné krajiny Žďárských vrchů do Penzionu poslední míle ve vesničce Milovy. Fotogalerie zde Provázely nás kapky deště i sluníčko. Užili jsme si přírody, společných her, zpívání, legrace a tancování, noční hru se stezkou odvahy a také návštěvu krásného hradu Pernštejn.

Mgr. Lenka Hušková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde