A A A

Po stopách Černovouse...

Než se člověk naděje, je tu konec školního roku jedné 1.třídy a my se těšíme na prázdniny. Je neskutečné, kolik jsme se toho za ten rok naučili. Fotogalerie zde Umíme všechna písmenka číst, psát, umíme spočítat malý nákup, zazpíváme si společně písničku, zatancujeme v páru country taneček, umíme krásně vystínovat obrázek. Touto cestou nás provázel již od prvního dne OBR a pomáhal nám v plnění těžkých úkolů. Posledním z úkolů bylo vydat se po stopách čaroděje Černovouse, který zaklel kouzelného dědečka i všechny pohádky. Cesta byla plná nástrah a nebezpečí. Úkoly jsme plnili společnými silami a nakonec jsme Černovouse dostihli, získali jeho poklad, zachránili pohádky a uspořádali hostinu, na které jsme se zaslouženě dobře najedli.

To, že jsme našli Černovouse, svědčí o tom, že jsme bezva parta víl a skřítků spolu s vílou Voděnkou a skvělými rodiči, kteří nám na naší cestě také pomáhali. Teď se těšíme na prázdniny a pak na nová dobrodružství ve druhé třídě.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde