A A A

Hurá do školy!

Plni očekávání a nadšení k nám na ZŠ Morávkova v pondělí ráno zavítali žáci 1. A a 1. B v doprovodu svých rodičů. Fotogalerie zde

S aktovkou na zádech zamířili poprvé do školy, kde na ně čekali naši deváťáci, ti jim pomohli překonat strach a obavy z prvního dne. Poté je společně přivítali paní učitelky, pan ředitel a zástupce z vedení města. Každý prvňáček si zazvonil na kouzelný zlatý zvonek a obdržel speciální sovičkovou medaili. Ve svých třídách se seznámili s paní učitelkou a ostatními spolužáky. Společnými silami zvládli prvňáčci svůj velký den a plni zážitků a očekávání se rozběhli domů.

RNDr. Helena Nedělová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde