A A A

Festival vědy

V pátek 7. září se žáci 6. A a 6. B vypravili se svými učiteli na Festival vědy do Brna. Fotogalerie zde

Akce se konala na Dopravním hřišti Riviéra Brno. V hlavní budově jsme si mohli vyzkoušet podojit krávu, poskládat krabičku z papíru, vytvořit si hmotu, která přitahuje magnet, otestovat trubku a matice. Na stanovišti v bílém stanu nám ukazovali různé experimenty, např. jak si zazvonit, jak rychle jedu na kole a mnoho dalšího. Ve volném čase jsme si mohli udělat raketu z PET láhve a jedlé sody, pak jsme si vyrobili sliz nebo vyrýžovali zlato. Exkurze se mi moc líbila.

Lucie Náplavová, 6. ročník

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde