A A A

Hurá do školy

Tým Rádia Petrov zamířil v pondělí do naší školy mezi nejmenší. Zpříjemnil prvňáčkům jejich první školní dny. Fotogalerie zde

Moderátoři vyprávěli o práci v rozhlase, kladli dětem všetečné otázky, ukazovali, jak se pracuje s mikrofonem. Dozvěděli jsme se, jak to v takovém rozhlase vypadá. Po počáteční nesmělosti se nakonec děti samy změnily v tým pracovníků rádia a nahrály krátké zprávičky. Příjemné setkání končilo předáním dárečků z rukou moderátorů rádia a sponzorů akce. Nadšení dětí bylo znát na každé tváři.

Děkujeme.

Mgr. Alena Crhonková

 

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde