A A A

Za koníčky do Boškůvek

Téměř letního počasí využili druháčci ke své další výpravě, tentokrát ke koním. Kam? No přece do Boškůvek. Fotogalerie zde

Tam strávili krásný den ve společnosti čtyřnohých býložravců s hřívou a kopyty, podívali se na rozlehlé ohrady, ve kterých se pasou, dozvěděli se spoustu zajímavých informací o jejich životě a nakonec si vyzkoušeli, jaké to je sedět v sedle.
Plni dojmů, dobré nálady a energie jsme se vraceli zpět do školy.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde