A A A

Návštěva Policie ČR ve školní družině

Stalo se již nepsanou tradicí, že se děti, které navštěvují školní družinu, mají možnost setkat s  příslušníky Policie ČR. Fotogalerie zde Letos nám přálo počasí, a tak se mohla celá akce uskutečnit na školní zahradě. Nejprve si žáci z úst policistů vyslechli, jak mají reagovat při různých situacích, kdy mají použít linku 158 a jak je důležité dávat pozor při přecházení vozovky. Poté se seznámili s výstrojí a výzbrojí policisty. Děti si užily hezké odpoledne a již se těší na další setkání.

Vlaďka Julínková, vedoucí ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde