A A A

Okrskové kolo v malé kopané

Jako každý rok, tak i letos vybraní žáci 8. a 9. tříd reprezentovali naši školu v MINIFOTBALE. A opět se jim dařilo. Jen o vlásek jim uteklo prvenství a postup do okresního kola, ale druhé místo je také pěkným oceněním jejich snahy. Fotogalerie zde

Všem zúčastněným děkujeme a blahopřejeme k jejich výkonům.

Mgr. Kateřina Zourková

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde