A A A

Drakiáda ve školní družině

Stalo se již tradicí, že žáci ze školní družiny vítají podzim Drakiádou. Nebylo tomu jinak ani letos. Děti svým rodičům zazpívaly písničky o ježcích, dracích i měsících v roce. Fotogalerie zde

Všem byla nabídnuta krásná jablíčka, o kterých se také v jedné z písní zpívalo. Poté si děti pustily draky a na závěr odpoledne si všichni přítomní opekli špekáčky. Počasí nám přálo, jen ten vítr mohl foukat trochu silněji. Ale i tak jsme společně prožili příjemné odpoledne.

Vlaďka Julínková, ŠD

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde