A A A

Hodiny Tv na bruslích

Žáci 1. stupně se opět účastnili bruslení na zimním stadionu ve Vyškově. Příjemným překvapením byla pomoc pana trenéra a zapůjčení různého sportovního vybavení Fotogalerie zde (ohrádky pro nebruslaře, kužely, hokejky,...). Děti si pohyb na ledě velice užily a už teď se těšíme na další bruslení.

Mgr. Ivana Jirková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde