A A A

Pasování druháků na čtenáře

Začátkem října, po získání základů ve čtení, se vydali druháci do Knihovny Karla Dvořáčka ve Vyškově. Čekalo je tam „Pasování na čtenáře". Fotogalerie zde
Museli prokázat svoje znalosti a šikovnost - nebát se předstoupit před královnu a přečíst všem dětem a přítomným rodičům hádanku. Rytíř vše z povzdálí sledoval a poslouchal. Za odvahu a pěkné srozumitelné čtení pasoval žáky na čtenáře. Pro všechny přítomné to byla slavnostní událost.

 

Mgr. Eliška Hájková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde