A A A

Plavecký výcvik

I letos naše třídy začaly jezdit na plavání. Všichni jsme se moc těšili na první lekci. Netrpěliví žáci nastoupili před školou do autobusu. Fotogalerie zde Po příjezdu na bazén jsme se v šatnách převlékli do plavek. Seznámili jsme se s učiteli, kteří nás budou učit plavat. Někoho baví bublání do vody, někoho hry s deskami a žížalami a někdo rád plave kraul nebo prsa. Hodina vždy uplyne jako nic a už je tu konec. Moc se těšíme na další lekci plavání.

S. Cerovská, E. Horáková, A. Šánová, D. Ilgner a R. Šimáček

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde