A A A

Den evropských jazyků

Týdenní projekt ke Dni evropských jazyků se i v letošním roce nesl v duchu poznávání rozmanitých kultur 47 států Evropy. Žáci společně určovali evropské státní vlajky, poslouchali hlášení v různých jazycích a zjišťovali odpovědi na otázky kulturního, zeměpisného a dějepisného zaměření.

Součástí bylo skládání puzzle Evropy na čas. Výsledky z jednotlivých disciplín se sečetly a na první příčky dovedly 9. B, 2. B a 3. B.

Všechny vítězné třídy byly oceněny a snad i motivovány do dalších ročníků této soutěže.

Mgr. Kamila Rejzková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde