A A A

POZNEJ SVOJE BOTY

V pátek 12. října 2018 se třídy 7. A a 7. B vypravily na výukový program „Poznej svoje boty" do Zoo Vyškov. Fotogalerie zde Cestu tam i nazpět jsme museli ujít pěšky. V ZOO pro nás byl připraven víc jak hodinový program, který nás zábavnou formou seznámil s historií a původem našich bot.

Děkujeme za zajímavý výukový program a těšíme se na další.

Klára Hrdová 7. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde