A A A

Objevujeme kouzlo Kanady

Země krásných jezer, hokeje, čistých vod a přírody, lyžování či javorového sirupu...Fotogalerie zde

Už víte? Ano, jde o Kanadu. Tyto informace a mnoho dalších se během poutavého povídání s Karlem Kocůrkem dozvěděli žáci během besedy v anglickém jazyce. Mnoho fotografií, videí a hudby celý program zpestřilo a přeneslo nás alespoň na chvíli do kanadské divočiny, panenské přírody, rozmanité fauny i běžného života tamních lidí.

Úroveň anglického jazyka se měnila podle znalostí žáků v jednotlivých ročnících. Díky tomu rozuměli i děti z pátých tříd, pro které byla beseda rovněž zorganizována. Žáci z vyšších ročníků překlad nepotřebovali a rozuměli téměř celému výkladu. Dokázali si, že se ve světě jiných jazyků neztratí a své znalosti budou v budoucnu umět využít i na cestách, ke kterým jim jistě tato přednáška byla inspirací.

Mgr. Kamila Rejzková

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde