A A A

Exkurze do iQlandia Liberec

V pátek 26. října se 8. a 9. třídy v brzkých ranních hodinách vydaly autobusem do Liberce. Fotogalerie zde Zde jsme navštívili aquapark Babylon s mnoha atrakcemi. V potemnělém bazénu jsme zhlédli i laserovou show, která nás všechny zaujala. Odpolední program pokračoval v IQLANDII – zábava na několik hodin. Dozvěděli jsme se tolik zajímavých věcí, všechno jsme si mohli osahat, vyzkoušet proč a jak funguje. Nudit jsme se nestihli. A co by to bylo za návštěvu Liberce bez vyšlápnutí na horu Ještěd? Nejprve byla mlha, ale s blížícím se vrcholem, na kterém stojí technická památka, se viditelnost zlepšovala. Udělali jsme si fotky s pozadím Ještědu a hurá zpět k autobusu. Vrátili jsme se  pozdě večer, unavení, ale spokojení. Výlet se nám velmi líbil.

Valentýna Grigarová, 9. B

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde