A A A

Haleluja pro klienty stacionáře

O tom, že do družiny docházejí šikovné děti, se mohli přesvědčit klienti i zaměstnanci stacionáře v Dědicích. Fotogalerie zde Prvňáčci si za pomoci svých starších kamarádů připravili malou ukázku toho, co se za krátkou dobu své školní docházky dokázali naučit. Básničky a písničky s podzimní tématikou střídal tanec i sólový zpěv. Při tónech skladby Haleluja nebyla nouze o slzy dojetí. Není divu! Vždyť právě tato píseň zazněla na přání klientů. Ti poté děti odměnili velkým potleskem. Za vystoupení dostaly krásný dárek v podobě berušky. Ani děti nezapomněly na dárečky pro přítomné. Každého z nich obdarovaly květinovým přáníčkem.

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde