A A A

Za tajemstvím Titaniku

V pátek 16. 11. 2018 se třídy 7. A a 7. B vypravily vlakem na výstavu „Titanik", která se konala na výstavišti v Brně. Fotogalerie zde

Při příchodu do pavilonu C jsme obdrželi vstupenky, pracovní listy, kartičku se jménem jedné osoby, která skutečně cestovala na Titaniku a audio přístroj. Hurá na palubu, plavba začíná! Během plavby jsme zhlédli fotodokumentaci, krátké filmové záznamy, předměty z „nepotopitelné lodi", a dokonce jsme si sáhli na opravdový ledovec. K tomu jsme si z audio přístroje poslechli ty nejdůležitější informace o plavbě. Na konci výstavy jsme si zjistili, jestli jsme pod svým jménem na Titaniku přežili, nebo zemřeli, ale nebylo to zas tak jednoduché, protože jsme svoje jméno hledali mezi jmény všech lidí, kteří na Titaniku byli. A tím plavba skončila a my jsme se vlakem přepravili zpět do Vyškova.

Výstava se mi velice líbila a myslím si, že nejenom mně.

Klára Hrdová, 7. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde