A A A

Od semínka k chlebu

Naši prvňáčci v listopadovém týdnu navštívili Hanácký statek, kde se zúčastnili výukového programu Od semínka k chlebu. Fotogalerie zde

Seznámili se s tím, co všechno musí semínko zažít, než se z něho stane chléb. Zjistili, jakým způsobem se dříve hospodařilo na polích, umleli si vlastní mouku a nakonec si každý upekl svůj vlastní bochánek chleba. Děti byly nadšené.

Mgr. Martina Lutrová

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde