A A A

Královská číše

Rytíři a princezny ze 2. třídy se zúčastnili výukového programu HLÍNA ve vyškovském Majáku. Fotogalerie zde Pod vedením zkušené keramičky a při dodržování správné metodiky práce s hlínou vytvořili krásnou číši, která se bude jistě hodit ke slavnostnímu přípitku na zahájení adventu.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde