A A A

Vyvrcholení plaveckého výcviku

Pod vedením svých trenérů si děti 1. stupně naplno užily závěrečnou lekci plavání. Při posledním setkání se konaly plavecké závody chlapců a děvčat. Fotogalerie zde Poté si jednotlivá družstva rozebrala netradiční barevné pomůcky a hodina plavání doslova zářila.

Naším velkým přáním je, aby děti využívaly nadále vše, čemu se v lekcích plavání naučily. Již teď se těšíme na další setkání
s vodou.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde