A A A

Mikulášská nadílka

Jako každý rok, tak i letos 5. prosince svatý Mikuláš rozdával dětem balíčky se sladkostmi. Fotogalerie zde

Tím odstartoval vánoční náladu na naší škole. Symbolicky ho doprovázeli čerti a andělé. Do akce se zapojily děti z celé školy pod vedením žáků z devátých ročníků. Děti z prvního stupně měly připravené básničky a říkanky, kterými poděkovaly Mikulášovi a jeho družině. 

RNDr. Helena Nedělová

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde