A A A

Vánoční zpívání

Nasát vánoční atmosféru přišli před naši školu rodiče, děti a přátelé v úterý 4. prosince. Během odpoledne několikrát vystoupili menší i větší zpěváčci, ale i hráči na různé hudební nástroje a pohladili všechny přítomné po duši. V programu zatancovalo i padesát „Sněhuláků" ze školní družiny. Fotogalerie zde

Pro zahřátí rozlévali andělé dětský ovocný punč a rozdávali perníčky a svíčky. V pravý okamžik se rozzářil světýlky vánoční strom rostoucí před školou. Po dobu adventu bude každé ráno při příchodu vítat všechny žáčky. Záplava rozžatých svíček v rukou všech zahnala tmu, zazněly další koledy s hudebním doprovodem.

Ať nám všem ještě dlouho vydrží sváteční nálada, se kterou jsme se rozcházeli.

Mgr. Helena Balková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde