A A A

Vánoční hvězda

Každému malému dítěti je doba čekání na Ježíška nekonečně dlouhá. Děti z 1. a 2. tříd si toto čekání zkrátily zhlédnutím pohádky Malý velký obr, která byla plná lásky, přátelství a dobrých skutků. Ty plnila zlatá zářící hvězda. Fotogalerie zde

Tímto předvánočním divadelním dárkem přispěl pan Stanislav Raška, kterému patří veliké díky a jehož přáním je, aby každý z nás měl takovou hvězdu ve svém srdci nejen v čase vánočním.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde