A A A

S radostí a pohodou do roku 2019

Děti školní družiny vstoupily do nového roku s radostí a pohodou. Společně se svými vychovatelkami zavzpomínaly na uplynulý rok, který byl naplněn mnohými aktivitami. Fotogalerie zde Družinové kroužky, taneční a hudební vystoupení, společné posezení a besedy vždy dětem vykouzlily úsměv na rtech. Co více si přít! A proto se všichni společně budeme snažit, aby tomu bylo tak i v tomto roce.

Vlaďka Julínková, vedoucí školní družiny

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde