A A A

Teplákový den

Středa patřila v rámci projektu Hrdá škola, který se snaží oživit běžný život na škole, teplákům. Všem, kteří pochybovali o vhodnosti tohoto oděvu do školy, musíme říci, že výjimečně ano. Fotogalerie zde Většina žáků i učitelů přišla a zahájila výuku v běžných teplácích, legínách a sportovních kalhotách. Dopoledne jsme se sešli v tělocvičně školy, společně s cvičitelkou a vychovatelkou paní Kozůbkovou zacvičili a zatancovali v rytmu macareny, gangnam style aj. Propagátoři těchto aktivit se snaží narušit každodenní stereotyp a my společně s nimi chceme ukázat, že i škola může být místem, kde se žáci a učitelé cítí uvolněně a kde je legrace. Tento den, stejně jako Suit Up den zaměřený na společenský oděv a etiketu, si budeme ještě dlouho pamatovat.

Mgr. Kamila Rejzková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde