A A A

Divadélko pro děti ŠD

Z knížky Devatero pohádek od Karla Čapka je sestaveno představení, se kterým zavítali do družiny herci dětského divadla v Hradci Králové. Fotogalerie zde Děti zaujali pohádkou O loupežníkovi a O králi Františkovi. Důkazem spokojenosti byly rozzářené dětské oči a nekončící potlesk.

Vlaďka Julínková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde