A A A

Výprava do doby ledové

Třída 4. B se vydala do doby ledové do nedalekého Krásenska. V budově Rychty všechno začalo. Nejdřív si děti rozdělily role, nasály atmosféru jeskynních lidí pomocí audionahrávky a jiných aktivit. A skutečné dobrodružství mohlo začít. Fotogalerie zde

Nejprve určovaly pomocí klíče stopy zvířat ve sněhu, potom se učily poznávat dřeviny v zimě, zahrály si hru s veverkami, při níž se vcítily do jejich nelehkého života, vyzkoušely si střelbu z luku a nakonec se snažily rozdělat oheň v obtížných ledových podmínkách. Netradiční dopolední výuka se všem moc líbila.

Mgr. Ivana Jirková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde