A A A

Úspěch našich šachistů - 1. a 3. místo

Minulý pátek jsme vyrazili plni očekávání na okresní přebor v šachu, který se konal v Besedním domě ve Vyškově za účasti 59 šachistů. Nejlepší výkon z našich podal Jan Kotisa ze 3. B, který jako jediný hráč vyhrál všech 7 partií a obsadil tak suverénním způsobem první místo ve své kategorii i v celém turnaji. Fotogalerie zde Dalším nemalým úspěchem byla dvě 3. místa, a to Aleše Kneblíka z 1. A a Jana Crhonka ze 3. A, vždy ve své kategorii.

Děkujeme nejen výše jmenovaným, ale i všem našim dětem za vzornou reprezentaci a nadšení v boji proti silnějším a hlavně starším soupeřům! Poděkování patří i MKS Vyškov za organizaci celého turnaje.

Mgr. Tomáš Černík

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde