A A A

Dětský karneval ve školní družině

Ve čtvrtek 28. 2. bylo v odpolední družině opravdu veselo. To proto, že se konal již tradiční dětský karneval. Fotogalerie zde

Ze všech oddělení se ozývaly nezvyklé zvuky a bouřlivý smích. Žáci si za pomoci svých rodičů připravili krásné masky v podobě různých pohádkových postav, vojáků, zvířátek, kouzelníků atd. Pozadu nezůstaly ani paní vychovatelky. Ty se proměnily v kominíka, havajskou tanečnici a klauna. Všichni společně se pak vydali do tělocvičny, kde proběhly promenáda masek, soutěže a nechyběl ani oblíbený tanec. Pochvala a sladká odměna udělaly tečku krásnému čtvrtečnímu odpoledni.

 

Vlaďka Julínková, ŠD

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde