A A A

Policejní prevence

Poutavou dvouhodinovou přednášku o policejní prevenci, doplněnou situačními scénkami, vhodně zvoleným obsahem data projekce, skvělou motivací – drobnými dárečky s reflexními prvky, Fotogalerie zde uskutečnil 5. dubna na naší škole mluvčí Policie ČR v Královéhradeckém kraji Jan Čížkovský.

Dětem se beseda líbila, o tom svědčily jejich zapojení a pozornost, v neposlední řadě také radost z praktických dárků.

Děti ví:

  • jak se pozná policista
  • co říkat, když zavolají 158
  • co dělat a nedělat, když zůstanou samy doma
  • jak nebezpečný může být počítač
  • jak se zachovat, když najdou nebezpečnou věc atd.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde