A A A

Zdobení kraslic ve vyškovském muzeu

V pátek 12. 4. sedmá třída navštívila vyškovské muzeum, kde pro nás jeho zaměstnanci připravili program k připomenutí blížících se svátků jara - Velikonoc. Fotogalerie zde Nejdříve jsme si poslechli vyprávění o Ježíši Kristovi, které bylo doplněno prohlídkou vystavených figurek z ovčí vlny a dalšími exponáty. To vše nám mělo přiblížit jeho život. A již bylo dost učení, přejdeme k tvoření. Zdobení kraslic pro nás všechny bylo zkouškou trpělivosti, u které jsme zažili spoustu legrace. Kraslice máme, my děvčata, připravené, teď jen počkat, který koledník si pro ně přijde.

Klára Hrdová, 7. tř.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde