A A A

Okresní kolo ve volejbalu

Žáci 8. a 9. ročníků se zúčastnili okresního turnaje ve volejbalu. V rousínovské hale se utkalo osm týmů z celého okresu. Fotogalerie zde Po těsných bitvách se naši žáci umístili na 3. místě ve své skupině a celkově skončili pátí.

Děkujeme našim chlapcům za vzornou reprezentaci a věříme, že příští rok dosáhneme ještě lepších výsledků.

Tomáš Kaláb, 8. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde