A A A

Družinové velikonoční dílničky

Když se řekne Velikonoce, většině lidí se vybaví pomlázka, vajíčka, beránek nebo trhy. A právě velikonoční trhy probíhaly i na vyškovském náměstí. Fotogalerie zde

Letos poprvé se zde objevily dětské dílničky, kterých se ve středu 17. 4. zúčastnili i žáci naší školní družiny. Ti si pro návštěvníky připravili výrobu slepiček, vlněných beránků, zápichů do osení a také ozdobili větvičku papírovým ptáčkem. Zájem o tyto velikonoční ozdoby byl nečekaně velký. Kolemjdoucí neodradila zima ani silný vítr. Naše děti vše zvládly v pohodě a s úsměvem. Právem jim patří velká pochvala a mé poděkování.

Vlaďka Julínková, vedoucí ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde