A A A

Divadelní představení Siddhárta

Po velikonočních prázdninách se žáci šestých ročníků těšili na divadelní představení Siddhárta. Navštívili ho v brněnském divadle Polárka. Příběh mladíka, který žil v dávných dobách, nás zavedl do exotické Indie. Fotogalerie zde Na jevišti se objevily také bojové zbraně, indické šaty a předměty. Vše doplňovala krásná hudba. Překvapily nás nejen akrobatické prvky herců, ale také světelné a kouřové efekty.

Před odjezdem jsme ještě nahlédli do rozkvetlé Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity.

Mgr. Eva Škarydková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde