A A A

Recitační soutěž v anglickém jazyce

Jako každý rok se na naší škole konala recitační soutěž v anglickém jazyce. Soutěž probíhala nejdříve v jednotlivých třídách a nejlepší recitátoři se měli možnost předvést ve školním kole 17. dubna 2019 za přítomnosti obecenstva. Fotogalerie zde Básničky a písničky recitátorů byly prokládány písničkami z dataprojektoru a zábavnými hrami.

Mgr. Ivana Jirková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde