A A A

Zazpívej, slavíčku

V pátek 26. dubna reprezentovali žáci naši školu v okrskovém kole pěvecké soutěže Zazpívej, slavíčku. O umístění na předních pozicích usilovalo téměř padesát soutěžících.

I přes velké napětí zazpívali žáci nacvičené písně bez zaváhání. V kategorii 4. a 5. tříd získali první místo, v kategorii 6. až 9. tříd třetí místo a postup do okresního kola v Bučovicích. Výhercům gratulujeme a přejeme mnoho pěveckých úspěchů.

Mgr. Eva Škarydková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde