A A A

Návštěva u včelek

Velmi pěkné zakončení mimočítankové četby Medové příběhy si zvolily děti z druhé třídy, které se šly podívat na včelky do hanáckého statku. Fotogalerie zde Pod vedením zkušené chovatelky si hravou formou vyzkoušely, jak se včely krmí, jak staví plástve, jak stráží své úly, jak pilně pracují, zkrátka jak žijí. Závěrem přímo na místě ochutnaly pravý luční med.

Mgr. Kateřina Gibalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde