A A A

Legiovlak jako zdroj poznání

Minulý týden přijel na vyškovské vlakové nádraží Legiovlak. Tuto ojedinělou příležitost k seznámení se podrobněji s naší historií jsme si nemohli nechat ujít. Žáci 8. a 9. tříd si vyslechli poutavý výklad doplněný krátkým filmem o vzniku a historii československých legií. Prohlédli jsme si repliky vagonů a mnoho zajímavých exponátů. Odcházeli jsme s pocitem obdivu a úcty k našim předkům.
Mgr. Helena Balková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde