A A A

Oslavy na ZŠ Morávkova

V pátek 17. května vládla na ZŠ Morávkova slavnostní nálada. S motem „I když je nám 60, umíme si stále hrát" jsme si připomněli výročí založení školy. Fotogalerie zde Oslavy dne jsme zahájili ukázkou netradičních hodin ve třídách. Následovalo vystoupení žáků školy. Pestrý program zhlédlo vedení města, ředitelé škol a další z hostů. Účinkující sklidili bouřlivý potlesk. Poté následovala bláznivá jízda po školním hřišti. Rozmanité dopravní prostředky si děti vyráběly dlouhou dobu dopředu. Za splnění úkolů dostali všichni drobný dárek na památku.
Oslavy pokračovaly i odpoledne. To do školy zavítali bývalí zaměstnanci, absolventi školy a rodiče žáků. Prohlédli si slavnostně vyzdobenou školu, zalistovali v kronikách, hledali se na archivních fotografiích. Nechybělo společné foto před školou, druhé vystoupení žáků a učitelů a dlouhý potlesk. A co popřát škole na závěr? Spokojené žáky a rodiče, nadšené učitele.
Mgr. Zdeněk Šlapal, ředitel školy

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde