A A A

Voda a život v ní

V úterý 28. 5. 2019 se žáci 6. B zúčastnili v Zoo Vyškov výukového programu Voda a život v ní. Nejprve vylovili pomocí akvaristické síťky vodní živočichy z malého rybníčku, poté je pozorovali lupou a mikroskopem. Fotogalerie zde

Cílem bylo určování sladkovodních bezobratlých živočichů pomocí obrázkového klíče. Dozvěděli se také informace o oběhu vody v přírodě, znečištění a čištění vody.

I přes nepřízeň počasí se nám v zoo líbilo, protože výukový program byl velmi zajímavý.

Mgr. Eva Škarydková

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde