A A A

Oslava Mezinárodního dne dětí

V pátek 31. května 2019 si žáci naší školy se svými třídními učitelkami a učiteli připomněli Den dětí krásnou procházkou v přírodě, která započala v Rychtářov a pokračovala lesy a loukami kolem řeky Hané do Hamilton a následně zpět k naší škole. Fotogalerie zde

Cestou jsme plnili jak zábavné, tak naučné úkoly. Ty si pro nás připravili žáci devátých tříd. Počasí se vydařilo, a tak nám nic nebránilo si výlet naplno užít.

Klára Hrdová, 7. třída

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde