A A A

Zdravotní soutěž - krajské kolo

V sobotu 15. června 2019 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Hlídek mladých zdravotníků v Blansku. Fotogalerie zde
Tým ve složení žáků 6. tříd a velitelky Valentýny Grigarové z 9. B předvedl skvělé znalosti v oblasti ošetřování a podání první pomoci, poznávání léčivých rostlin i znalosti z dopravních předpisů. Akce se konala pod širým nebem v parku u stadionu a na náměstích a ulicích mezi procházejícími lidmi. Náš tým obsadil skvělé 4. místo a domů si odnesl nejen pěkné ceny, ale i další zkušenosti.

Všem zúčastněným gratuluji a paní Adamcové z Českého červeného kříže děkuji za organizaci dopravy a celkové zabezpečení.

Mgr. Tomáš Černík

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde