A A A

Pedagogičtí pracovníci

Alánová Lenka, asistent pedagoga, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ambrosová Martina Mgr., VI.B, učitel II. st. Nj, D, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Balková Helena Mgr., VII.B, učitel II. st. Čj, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Benešová Vendula Mgr., IV.A, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Brtníková Jana Bc. et Bc., učitel I. st., email: brtnikova@zsmoravkova.vys.cz

Crhonková Alena Mgr., II.B, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Černík Tomáš Mgr., IX., učitel II. st. Fy, M, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gibalová Kateřina Mgr., I.B, učitel I. st., email: gibalova@zsmoravkova.vys.cz

Hájková Eliška Mgr., I.A, učitel I. st., email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hušková Lenka Mgr., IV.B, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jirková Ivana Mgr., III.B, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Julínková Vladimíra, vychovatelka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaláčková Tereza Mgr., V.A, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Karásek Tomáš Mgr., učitel II. st. Inf, konzultace středa 14 - 14.45 hod, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kašecká Jolana, asistent pedagoga, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konkolová Renata Bc., vychovatelka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kozůbková Lenka, vychovatelka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krištofová Daniela Mgr., II.A, učitel I. st., email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kudličková Marie Bc., asistent pedagoga, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kůra Daniel Mgr., VI.A, učitel II.st. Vv, Tv, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lutrová Martina Mgr., učitel I. st., email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nedělová Helena RNDr., VIII.B, učitel II.st. P, Ch, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ondroušková Jana Mgr., VIII.A, učitel II. st. P, Z, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pospíšilová Lucie Mgr., učitel II. st. M, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rejzková Kamila Mgr., VII.A, učitel II. st. Aj, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Škarydková Eva Mgr., V.B, učitel II. st. Čj, Nj, Hv, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zabloudilová Marcela Mgr., III.A, učitel I. st., email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde